Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
efa - 16 Branżowe Targi Techniki Obiektowej, Elektrotechniki, Oświetlenia oraz Klimatyzacji i Automatyzacji, Lipsk 18-20.09.2019
(2019-09-20)

efa - 16 Branżowe Targi Techniki Obiektowej, Elektrotechniki, Oświetlenia oraz Klimatyzacji i Automatyzacji, Lipsk  18-20.09.2019

efa19.jpg

Branżowe Targi Techniki Obiektowej, Elektrotechniki, Oświetlenia oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa stanowią najważniejszą w Niemczech wschodnich imprezę wystawienniczą dla branży elektrotechniki oraz automatyzacji budynków. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim w Lipsku na jednych z najnowocześniejszych terenów wystawienniczych na świecie. Równolegle odbędą się Branżowe Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków SHKG oraz Branżowe Targi Technik Wysoko- i Średnionapięciowych HIVOLTEC.

Te trzy imprezy targowe łączy nie tylko wspólny termin oraz lokalizacja w sąsiednich halach, ale przede wszystkim tematyka. Prezentują one bowiem kompleksową ofertę najnowszych rozwiązań i technologii dla techniki obiektowej, branży instalacyjnej, elektrotechnicznej, klimatyzacji i wentylacji.

Zakres tematyczny:
-instalacje i technika dla obiektów
-sprzęt elektrotechniczny
-oświetlenie
-ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja
-techniki energetyczne
-techniki automatyzacji
-techniki nadawczo-odbiorcze, technika dystrybucji szerokopasmowej
-techniki ochrony i zabezpieczeń
-przyrządy pomiarowe i kontrolne, techniki pomiarowe i czujniki
-elementy budowlane, zespoły, transformatory, technika napędowa
-narzędzia, wyposażenie zakładów, magazynów i montażowni
-facility management
-usługi
-kształcenie i doskonalenie zawodowe


Podczas towarzyszącego targom efaforum oraz forów tematycznych Światło i Bezpieczeństwo wystawcy oraz specjaliści z branży prezentować będą najnowsze technologie i rozwiązania z branży oświetleniowej oraz techniki zabezpieczeń.Dla uczniów i absolwentów szkół technicznych zorganizowana zostanie „Ulica warsztatów”. W jej ramach wystawcy zaprezentują zastosowanie swoich produktów w praktyce oraz prowadzić będą szkolenia i warsztaty.Podczas targów odbędzie się także wystawa specjalna E-Haus, zorganizowana przez lokalne związki branżowe. E-Haus to model inteligentnego mieszkania o powierzchni 100m², w którym zastosowano m.in. najnowocześniejsze rozwiązania elektro- i energooszczędne.

Więcej: www.efa-messe.com