Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
IV Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON 2011, Kielce 01-03.03.2011
(2011-03-03)

IV Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON 2011, Kielce 01-03.03.2011

TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

pneumaticon_600x100.jpg

PNEUMATICON – kolejna edycja już od 1 do 3 marca 2011r.

III Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON 2010 odwiedziło aż 6000 specjalistów. Nad targami honorowy patronat objęło nie tylko Ministerstwo Gospodarki, ale i CETOP Directory.

Do CETOP, czyli Europejskiego Komitetu ds. Hydrauliki i Pneumatyki należy także współorganizator wystawy Polska Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych. CETOP reprezentuje przeszło 1000 firm, zatrudniających prawie 70.000 osób, oraz rynek o wartości około 13 miliardów EURO. Przedstawiciele tej międzynarodowej organizacji uznali, że kielecki PNEUMATICON to niezwykle interesująca wystawa, która jest istotnym dla branży wydarzeniem międzynarodowym.

Tematykę targów PNEUMATICON stanowią między innymi elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy - układy, systemy automatycznego sterowania procesami z udziałem pneumatycznych i hydraulicznych elementów wykonawczych, roboty przemysłowe i manipulatory, techniki pomiarowe i laboratoryjne, elementy wyposażenia i części zamienne, usługi instalacyjne i naprawcze, usługi inżynierskie i projektowe, doradztwo techniczne, patenty i licencje. Wystawcy mają możliwość pozyskania kontrahentów, zawarcia korzystnych umów oraz zaprezentowania rynkowych nowości.

W 2010 roku imprezie towarzyszyła konferencja organizowana przez Korporację Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych na temat krajowego sektora hydrauliki i pneumatyki w okresie kryzysu. Podobnie ciekawe tematy zagoszczą w Targach Kielce także i w 2011r. W tym samym czasie odbędą się też targi ENEX, ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH. To w sumie ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy.

 
Więcej: 
www.pneumaticon.targikielce.pl

targikielce.jpg     PNEUMATICON_logo.jpg