Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
13. Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej 3-4 marca 2015 Warszawa
(2015-03-04)

13. Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej 3-4 marca 2015 Warszawa

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
ul. Marsa 56c
04-242 Warszawa

fwk15.png

 

Największe w Polsce spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja odbędzie się w dniach 3-4 marca 2015 r. w Warszawie.

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej to specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, w której udział biorą producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy i firmy wykonawcze, architekci.

FORUM 2015 to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą branżową oraz najnowszymi produktami i technologiami dedykowanymi branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Swoje produkty i najnowsze technologie zaprezentują liderzy rynku – wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu i rozwiązań technicznych zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Równolegle z targami FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA odbywa się dwudniowy cykl seminariów. Wykłady, prezentacje, pokazy przeznaczone dla projektantów, instalatorów i użytkowników instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych prowadzone są przez niezależnych, najwyższej klasy specjalistów reprezentujących Stowarzyszenie Polska Wentylacja lub zaproszonych przez Stowarzyszenie. Wykłady odbywają się w dwóch salach równocześnie. PROGRAM SEMINARIÓW Szczegółowy program seminariów FORUM 2015 będzie zaprezentowany przed targami. W czasie seminariów poruszane będą tematy z zakresu wentylacji, klimatyzacji, energii i wentylacji pożarowej.

Wystawcy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja mają możliwość zaprezentowania swoich produktów w specjalnej Strefie Prezentacji o nazwie ARENA TECHNOLOGII.

NAJCIEKAWSZY PRODUKT to konkurs na produkt wyróżniający się wśród oferty rynkowej wyrobów i urządzeń oraz usług dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Najciekawszy produkt wybierany jest w trzech kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja, Bezpieczeństwo pożarowe. W konkursie głosują zwiedzający targi. SZCZEGÓŁY KONKURSU

Więcej informacji udziela:
Agnieszka Grzędzińska
Menadżer Projektu
Stowarzyszenie Polska Wentylacja
tel. 22 542 43 15 wew. 12
forum@forumwentylacja.pl
www.forumwentylacja.pl

Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl
 

 

klimatyzacje_rgb1.png

Partnerem Targów