Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
16 SPIN, Zakopane 26-27.09.2018
(2018-09-27)

16 SPIN, Zakopane 26-27.09.2018

Nosalowy Dwór Resort & Spa
Oswalda Balzera 21d
34-500 Zakopane

spin16.jpg

Zapraszamy na kolejną południową edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – 16 SPIN, która odbędzie się w dniach 26-27 września 2018r.

Zachęcamy do zarezerwowania czasu w kalendarzu na spotkanie w wyjątkowym gronie Partnerów, Ekspertów i Projektantów. Zdobywaniu branżowej wiedzy i kontaktów sprzyjać będzie unikalny podhalański klimat i komfort resortu Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz fanpage wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.

 
klimatyzacje_rgb1.png


Patronem Medialnym Wydarzenia